Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!Gürgençler'de bayrama özel harika fırsatlar!


Yapı Kredi Worldcard’lı olanlara Yenilio 'da yapacağınız harcamalarda 1.000 TL Worldpuan!

www.yenilio.com 'dan ilk defa Yapı Kredi Worldcard’lı olanlara Yenilio' dan yapacakları 20.000 TL ve üzeri harcamalarda 1.000 TL Worldpuan!


Kampanya Detayları


  • www.yenilio.com 'dan Yapı Kredi Worldcard başvuru sayfasına https://www.yapikredi.com.tr/y/duy3c yönlenen ve bu linkteki başvurusu sonucunda Yapı Kredi Worldcard’lı olan yeni kart müşterilerine , Yenilio' da tek seferde 20.000 TL ve üzerinde harcamalarında 1.000 TL Worldpuan hediye edilecektir.

  • Kampanyadan faydalanmak için ilk defa Yapı Kredi Worldcard sahibi olunması ve gurgencler.com.tr ‘deki başvuru linkinden https://www.yapikredi.com.tr/y/duy3c başlatılıp tamamlanması ve kartın başvuru sonucu açılması gereklidir. www.yenilio.com ‘dan link yönlendirmesi ile yapılmayan başvurular ile açılan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır.

  • Kampanyadan belirtilen şekilde kart başvurusu yapıp, başvurunun onaylanıp kartın açılmasından sonra, kartını aktive eden ve Yenilio 'da fiziksel veya online mağazalardan tek seferde 20.000 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler faydalanabilecektir.

  • Yapı kredi kredi kartı aktive edildikten sonra alışverişin Yenilio fiziksel veya online mağazalardan yapılması ve kart başvurusu sonrasında 45 gün içinde gerçekleşmesi gereklidir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar kampanya kapsamında açılan kartın açık ve kullanılabilir statüde olması durumunda harcama sonrasında yüklenecektir. Puanların kart başvurusu sonrasında 60 gün içinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan Worldpuan’lar geri alınacaktır. Worldpuan kazanımınızı World Mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.

  • Kampanya katılımı, belirtilen şekilde kart başvurusunun yapılıp, kartın açılması ile alınmış olacaktır.

  • Her müşteri, kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecektir.

  • Kampanyaya sadece Yapıkredi Worldcardlar dahildir, ticari kartlar, banka kartları ve World lisanslı bankaların World özellikli kredi kartları dahil değildir.

  • Ek kart başvuruları ve ikinci kart başvuruları kampanyaya dahil değildir. Sadece Yapı Kredi’den ilk defa kredi kartı alacak olanlar faydalanabilecektir.